یکشنبه 30 ارديبهشت 1403 در ساعت 3 : 7 دقیقه 09125704163 - 02133934182

لیبل گچی

10 / 10
از 5 کاربر

لیبل گچی

 

لیبل گچی چیست؟

لیبل گچی به نوعی از لیبل گفته میشود که وقتی برروی یک سطح چسبانده میشود دیگر به راحتی و بصورت یک تکه نمیتوانید از روی سطح جداکنید و به اصطلاح خرد میشود و بصورت تکه تکه جدا میشود.

دلیل استفاده ازلیبل تخریب شونده، بالا بردن امنیت و حریم خصوصی میباشد. شما میتوانید ازاین لیبل برای امنیت و سکوریتی یه پاکت نامه یا جعبه پستی استفاده کنید و یا میتوانید برای محصولات خود به عنوان لیبل اموال ، لیبل اصالت کالا و یا پلمپ محصولات استفاده کنید. در صورتی که فردی قصد باز کردن محصول را داشته باشه این لیبل بصورت تکه تکه از محصول جدا میشود و شما به راحتی متوجه دستکاری در محصول میشوید.

چاپ لیبل گچی

شما هیچ محدودیتی در چاپ لیبل گچی خرد شونده ندارید. شما می‌توانید به دو صورت چاپ تک رنگ یا چاپ چهاررنگ سفارش دهید. همانند سایرانواع لیبل‌ها بعد از چاپ، لیبل‌ها به صورت دقیق و به سفارش شما برش می‌شوند. شما می‌توانید درخواست برش نیمه تیغ و یا برش کامل را داشته باشید.

 

قیمت چاپ لیبل گچی

قیمت محصولات چاپی وابسته به تعداد، ابعاد و خدمات پس از چاپ میباشد. قیمت لیبل خردشونده نیز همینطور میباشد ولی به طور معمول و استاندارد قیمت به شرح زیر میباشد:

لیبل گچی اموال

همانطور که در توضیحات قبلی برچسب گچی اشاره شد، این نوع برچسب برای افزایش امنیت محصول، اطلاعات حساس و حتی پاکت نامه های محرمانه استفاده می‌شود.استفاده از لیبل اموال گچی به دلیل تخریب پذیر بودن ، امکان کنده شدن از روی محصول و یا هرگونه جابجایی لیبل را بسیار کاهش میدهد. با چاپ بارکد بر روی برچسب، میتوانید علاوه بر استفاده از مزیت های وجود بارکد، امنیت محصولات و دارایی های خود را نیز افزایش دهید.

 

لیبل گچی گارانتی

در برخی موارد، می‌توانید از لیبل گچی برای تضمین پلمپ بودن محصول استفاده کنید. برای مثال وقتی محصولی مانند گوشی موبایل خریداری میکنید متوجه میشوید که درب جعبه محصول با استفاده از لیبل گچی پلمپ شده است و شما باید برای باز کردن آن از یک شی تیز استفاده و آن را تخریب کنید یا برش بزنید. همین امر باعث میشود تا شما مطمئن شوید محصولی که خریداری کردید بعد از بسته بندی در کارخانه دیگر باز نشده است.

از جهت دیگر ممکن است شما تولیدکننده ای باشید که محصول خود را با کارت گارانتی و ضمانت عرضه میکنید. زمانی که مشتری محصولی را جهت استفاده از گارانتی می آورد شما باید مطمئن شوید که این محصول تاکنون باز نشده باشد. اگر شما در قسمتهایی از محصول از لیبل گچی گارانتی استفاده کنید در این مورد به شما بسیار کمک میکند.

لیبل گچی آماده

ورق لیبل گچی در رنگ سفید موجود میباشد. شما میتوانید لیبل گچی خام را تهیه کرده و بصورت دلخواه برش بزنید و در محل مورد نظر خود بچسبانید. حتی میتوانید برای درج برند یا اطلاعات لازم از یک مهر استفاده کنید و پس از چسباندن لیبل، روی آن مهر بزنید.

رول لیبل گچی

لیبل گچی خرد شونده هم بصورت رول و هم بصورت شیت موجود میباشد و قابل چاپ و سفارش است. برای استعلام قیمت لیبل گچی( تخریب شونده) و هرگونه سوال در مورد چاپ لیبل گچی میتوانید با شماره های درج شده تماس بگیرید و یا در واتساپ پیغام بگذارید.

 

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :