یکشنبه 30 ارديبهشت 1403 در ساعت 2 : 22 دقیقه 09125704163 - 02133934182

چاپ لیبل چرمی

6 / 10
از 1 کاربر

یکی از مهمترین مباحثی که در خصوص برندسازی و معرفی برند به مشتریان مطرح می شود مقوله چاپ لیبل است. در این میان کسب و کارهای بزرگ یا شرکت هایی که قصد دارند ارزش بسیار زیادی به محصولات خود ببخشند به سمت چاپ لیبل چرمی سوق پیدا می کنند. لیبل چرمی یکی از بهترین و شیک ترین لیبل هایی است که می توانید برای معرفی محصولات خود استفاده کنید.

البته منکر هزینه بالای آن نمی باشیم با این حال شما از طریق چاپ لیبل چرمی و افزایش کیفیت محصولات تولیدی می توانید به افزایش رونق کسب و کار خود در آینده امیدوار باشید. بنابراین هرچقدر هزینه کرده اید و حتی بیشتر از آن را مجددا به دست خواهید کرد. در این مقاله به معرفی لیبل چرمی و ذکر نکاتی در خصوص آن خواهیم پرداخت.

چاپ لیبل جرمی

لیبل چرمی

لیبل چرمی بیش از آنکه به برچسب ها شباهت داشته باشد در خانواده تگ ها و مارک ها قرار می گیرد. این لیبل ها را طراحی و سپس در ابعاد مشخصی (اصولا مستطیلی شکل) برش زده و روی محصولات (اصولا پوشاک و برندهای مرتبط) نصب می کنند.

تفاوت آن هم با سایر لیبل ها در جنس و کیفیت چرم بکار رفته در تولید آن می باشد. برخی از لیبل های چرمی از جنس چرم اصل نمی باشد و به نوعی تقلبی هستند. البته بسیاری از شرکت ها به صورت آگاهانه و برای کاهش هزینه های خود این کارها را انجام می دهند اما بخش اصلی ماجرا به مارک های چرمی اختصاص دارد که ارزش بسیار زیادی در مقایسه با سایر لیبل ها دارند. انتخاب لیبل چرمی اصل یا غیر اصل به سفارش دهنده یا همان مشتری بستگی دارد.

انواع لیبل چرمی

مارک های چرمی انواع مختلفی دارند. دسته بندی آن ها مبتنی بر موارد مختلفی از جمله نحوه چاپ، نحوه نصب، رنگ بندی یا جنس چرم است اما اگر بخواهیم با توجه به دنیای لیبل ها آن ها را دسته بندی کنیم شامل موارد ذیل می شوند:

  • لیبل چرم پشت مواد که دوام و کیفیت بالایی دارد.
  • لیبل چرم لیزری به این علت که در روش سنتی امکان برش چرم به شکل های مختلف نیست ولی در چرم هایی که با روش لیزری برش داده می شود این امکان فراهم شده است که طرح های پیچیده را نیز ایجاد کنند.
  • لیبل چرم پشت فوتر که در رنگهای مختلف وجود دارد.
  • لیبل چرم پشت پرزدار که به علت پرزدار بودن، جذابیت ظاهری خاصی برای این محصول به وجود می آورد.

چرم ها نیز خود به سه نوع تقسیم می شوند که شامل چرم سبک، چرم سنگین و چرم نیمه سنگین است. در این خصوص می توان به چرم به دست آمده از پوست گوسفند و بز (سبک)، چرم به دست آمده از پوست گاو (سنگین) و چرم به دست آمده از پوست شترمرغ و کروکدیل (نیمه سنگین) اشاره نمود.

چاپ لیبل جرمی

فرایند تولید لیبل چرمی

برای تولید لیبل چرمی در ابتدا باید مواد اولیه شامل جوهر و قطعات چرم را آماده کرد. دستگاه چاپ لیبل چرم نیز لازم است تا با استفاده از تکنولوژی های روز دنیا کار خود را انجام دهد. دستگاه های پیشرفته به شما این امکان را می دهند تا هر طرح و رنگی را برای تولید مارک چرمی انتخاب کنید.

در این روش ابتدا جوهر را به صورت مستقیم روی چرم ها اجرا می کنند و با استفاده از آن یک طرح یا نوشته را شکل می دهند. سپس با استفاده از دستگاه یووی این جوهرها را خشک می کنند.

با توجه به اینکه دستگاه یووی سریعا باعث خشک شدن جوهرها می شود بنابراین مسئله ای در خصوص لایه لایه بودن لیبل ها در زمان چاپ ایجاد نمی شود. لیبل های چرمی برش خورده و روی یکدیگر قرار می گیرند. زمانی که تیراژ آن ها با توجه به سفارش مشتری خاتمه یافت کار چاپ لیبل چرمی نیز به پایان می رسد.

اکنون زمان نصب این لیبل ها روی کیف،کفش،کاپشن،دستکش،کمربند و … است. نصب آن ها نیز به صورت حرارتی، دوختی یا چسبی صورت می گیرد. همانطور که مشاهده می کنی پروسه چاپ لیبل چرمی چندان هم دشوار نیست و تنها چیزی که شاید در این مقوله باعث نگرانی تولید کنندگان شود همان قیمت بالای کالاهای چرمی است.

هزینه چاپ لیبل چرمی

باتوجه به وضعیت اقتصادی ایران که قیمت ها همواره در حال افزایش هستند و طی یک دوره کوتاه مدت نیز تغییر می کنند به نظر می رسد نمی توان قیمت ثابتی را برای هزینه چاپ لیبل چرمی برآورد نمود با این حال شما می توانید در برخی از شرکت ها همانند چاپ سورن به چاپ لیبل ارزان قیمت امیدوار باشید.

متاسفانه برخی از شرکت ها به صورت غیرمنطقی قیمت چاپ مارک چرمی را افزایش داده اند و با این بهانه که قیمت لیبل چرمی بسیار بالاست هزینه های زیادی را به صاحبان واحدهای تولیدی تحمیل می کنند.

شرکت چاپ سورن سعی نموده است تا حداقل هزینه ممکن را برای چاپ مارک های چرمی تعیین کند. البته ناگفته پیداست که هزینه تولید مارک چرمی در مقایسه با سایر مارک ها بیشتر است با این حال نباید این مقوله را هم فراموش کنیم که برخی از شرکت ها از قیمت های غیرواقعی و غیراصولی برای انجام خدمات خود استفاده می کنند. شرکت چاپ سورن امکان چاپ لیبل ارزان با کیفیت مطلوب را برای شما فراهم نموده است.

چاپ لیبل جرمی

سفارش چاپ لیبل چرمی

سورن پرینتینگ با استفاده از دستگاه های روز دنیا مبادرت به طراحی و تولید مارک چرمی نموده و با استفاده از روش های انتخابی توسط مشتری آن را روی محصولات مورد نظر نصب می کند. برای چاپ لیبل در تهران و همچنین جهت سفارش چاپ لیبل در اصفهان و سایر شهرستان ها می توانید با به این شرکت مراجعه نمایید یا با شماره تلفن های درج شده در همین صفحه از وب سایت سورن پرینتینگ تماس بگیرید.

شرکت چاپ سورن خدمات خود را در قالب چاپ لیبل فوری، چاپ لیبل ارزان با کیفیت مطلوب، چاپ لیبل با کیفیت بسیار بالا، چاپ لیبل در تیراژ پایین و چاپ لیبل در تیراژ بالا ارائه می کند. هم اکنون می توانید برای سفارش مارک چرمی با شرکت چاپ سورن تماس بگیرید. این مارک ها برازنده محصولاتی است که ارزش اقتصادی وافری داشته و مسئولین شرکت های مربوطه قصد دارند تا ارزش کالاهای مورد نظر را به مشتریان نشان دهند.

 
ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :