09125704163
02133934182 - 09125704163

چاپ لیبل بطری

10 / 10
از 1 کاربر

بطری ها در انواع و اقسام مختلفی روانه بازار می شوند. چاپ لیبل بطری نشان دهنده محتویات موجود در یک محصول و همچنین معرفی کننده برند و شرکت سازنده می باشد. اگر می خواهید پیغام خاصی را به مشتریان برسانید یا ویژگی های خاصی را در خصوص محصول تولید شده به بازار هدف انتقال دهید یا هر اقدام دیگری که در راستای بازاریابی صورت می گیرد باید توجه ویژه ای به چاپ برچسب بطری داشته باشید.

انسان ها در دنیای امروز به ندرت به سمت خرید وسایل بی نام و نشان معطوف می شوند و اگر بحث تغذیه و بهداشت در میان باشد باید بگوییم چاپ لیبل حرف اصلی را برای فروش محصولات می زند چرا که باید با یک نام و نشان خاص در کنار سایر محصولات و اجناس مشابه در قفسه فروشگاه ها قرار گیرند. سوالات متداولی در خصوص چاپ لیبل بطری و همچنین امکان چاپ لیبل بطری ارزان وجود دارد که در این مقاله به بررسی آن ها خواهیم پرداخت.

چاپ لیبل بطری

روش های چاپ لیبل بطری

امروزه چهار روش اصلی برای چاپ برچسب بطری وجود دارد و شما باید با توجه به اهداف خود از چاپ لیبل و سطح رقابت با سایر شرکت ها و همچنین با توجه به بودجه ای که برای چاپ برچسب در نظر گرفته اید نسبت به سفارش چاپ برچسب بطری اقدام نمایید. روش هایی که امروزه و در ایران برای چاپ این گونه برچسب ها بکار می روند در ادامه معرفی می شوند.

چاپ افست لیبل بطری (Offset Lithography)

چاپ افست شامل یک ورق آلومینیم برای انتقال رنگ می باشد که پس از آن از روکش وارنیش براق یا مات و یا از روکش یو وی استفاده می کنند. روکش وارنیش براق و مات باعث ایجاد جذابیت بصری شده و برای تاکید بر روی عنصر خاصی از طراحی بکار می رود. روکش یو وی نیز طرفداران زیادی داشته و این احساس را در مشتری ایجاد می کند که لیبل مورد نظر یک لیبل شسشه ای می باشد.

چاپ فلکسوگرافی لیبل بطری (Flexography)

برای چاپ لیبل بطری از طریق این روش از یک ورق پلاستیکی استفاده می شود. این ورق و این روش امکان چاپ لیبل فوری را فراهم می آورد چرا که با سرعت بالایی چاپ شده و در خصوص مواردی همانند طراحی و برش زنی هم مشکلات خاصی را ایجاد نمی کند.

بنابراین اگر به دنبال سفارش چاپ لیبل فوری هستید این گزینه بسیار مناسب می باشد. روش مورد نظر امکان انتخاب های متعددی را هم به شما می دهد به این صورت که می توانید برش های خاص، لمینت کردن، طلا کوب کردن و ... را از شرکت چاپ لیبل درخواست کنید.

چاپ لیبل بطری

چاپ گراور لیبل بطری (Rotogravure)

در این روش از یک سری استوانه که تصاویر روی آن ها حک شده اند استفاده می شود. وقتی جوهر و مرکب، از استوانه به کاغذ منتقل می شود، گرافیک و رنگ فوق‌العاده‌ای را تولید کرده و به چاپ طرح ها در قالب لیبل منجر می گردد. این روش امکان چاپ لیبل در تیراژ بالا آن هم با کیفیت بسیار زیاد را به مشتریان و صاحبان واحدهای تولیدی می دهد.

چاپ دیجیتال لیبل بطری (Digital)

از این روش برای چاپ لیبل در تیراژ پایین استفاده می شود. البته هزینه کمتری هم دارد و کسانی که به دنبال چاپ لیبل بطری ارزان قیمت هستند می توانند این گزینه را انتخاب کنند. ارزان تر بودن به معنای کاهش کیفیت لیبل ها نیست بلکه این روش یکی از بهترین روش ها برای چاپ لیبل باکیفیت است. اگر محصولات تولیدی شما قدری با یکدیگر متفاوت هستند و می خواهید برای هر کدام از آن ها یک لیبل جداگانه سفارش دهید از این روش استفاده نمایید.

چاپ لیبل بطری

چاپ لیبل شیرینگ حرارتی بطری

علاوه بر روش های فوق امروزه شاهد استقبال از یک روش دیگر در دنیای صنعت و تجارت برای چاپ لیبل هستیم که چاپ برچسب شیرینیگ حرارتی بطری نام دارد. لیبل شیرینگ حرارتی نوعی روکش‌ جمع شونده است که در برابر علائم محیطی بسیار زیادی همچون فرسودگی، تغییرات آب و هوایی و… مقاومت بسیار زیادی دارد. در چاپ لیبل شیرینگ حرارتی نوعی برچسب روی جسم به کمک حرارت چسبانده می‌شود و اصولا برای این کار از وسایلی مانند سشوارهای صنعتی استفاده می کنند.

چاپ برچسب بطری آب معدنی

از مهمترین و متداول ترین محصولاتی که در سطح بازار مشاهده می شوند و برای توزیع آن ها نیاز به تولید بطری و چاپ لیبل بطری است آب معدنی می باشد. بسته به طرح و مدل انتخابی برای بطری آب معدنی، سایز و تعداد رنگ های به کار گرفته شده در لیبل نیز می تواند قیمت این بر چسبها را تغییر دهد. برای چاپ لیبل آب معدنی باید به ضد آب بودن و قابلیت چسبندگی بسیار بالای آن توجه ویژه نمودد. این لیبل ها پس از آماده سازی محتوای داخل بطری و در مرحله آخر تولید، به بطری چسبانده می شود.

چاپ لیبل بطری

طراحی و چاپ لیبل بطری

پیش از اینکه به مرحله چاپ برچسب روی بطری برسیم باید از کیفیت و متناسب بودن طراحی مورد نظر مطمئن شویم. برای این کار باید از تیم های حرفه ای که در زمینه طراحی لیبل فعالیت می کنند کمک بگیرید. این افراد کار خود را با استفاده از برنامه های خاصی انجام می دهند و افراد عادی جامعه قادر به اجرای مهارت خود بدون آموزش های اولیه نیستند.

شما می توانید طرح مورد نظر خود را با شرکت چاپ لیبل در میان گذشته و از آن ها بخواهید تا برای طراحی لیبل از این طرح و ایده استفاده کنند بدین صورت که طراحی نهایی با تاکید بر درخواست شما در خصوص یک طرح یا ایده صورت گیرد.

چاپ لیبل بطری

قیمت طراحی و چاپ برچسب بطری

قیمت چاپ لیبل بطری یا بهتر است بگوییم هزینه طراحی و چاپ برچسب بطری به کاراکترهای مختلفی بستگی دارد. اینکه جنس لیبل انتخابی با استفاده از چه موادی تهیه شده است و سایز آن چه میزان است در قیمت لیبل تاثیرگذار است. همچنین طراحی های حرفه ای و یونیک نیز هزینه ای جداگانه دارند. روکش بکار رفته و میزان تیراژ کار نیز در چاپ انواع لیبل تاثیر گذار خواهد بود.

همچنین بخوانید: چاپ تقویم ، چاپ لیبل، چاپ ساک دستی، چاپ کاتالوگ فوری، چاپ لیبل پی وی سی

ارسال نظر و نظرات ثبت شده