یکشنبه 8 خرداد 1401 در ساعت 6 : 58 دقیقه 09125704163 - 02133934182

چاپ ساک دستی

10 / 10
از 22 کاربر

برای چاپ ساک دستی و سایر انواع چاپ مانند چاپ کاتالوگ و چاپ لیبل با شرکت خدمات چاپ سورن در تماس باشید. ساک دستی به علت قابل حمل بودنش نقش یک بیلبورد یا پوستر متحرک را بازی می کند. ساک دستی در دهه های گذشته روند رو به پیشرفتی داشته و در بسیاری موارد به عنوان یک کادوی تبلیغاتی مورد استفاده قرار می گیرد..مثلا ساک دستی های مقوایی و کاغذی انتخاب مناسبی برای بارهای بالای ده کیلوگرم نمی باشند . برعکس اگر میخواهید برای بارهایی با وزن بالا ساک دستی مناسبی انتخاب کنید میتوانید از نوع پارچه ای سفارش دهید.

چاپ ساک دستی نیازمند داشتن تجربه لازم در زمینه چاپ ساک دستی می باشد چرا که این حرفه نیز مانند حرفه های دیگر نیازمند دانستن ترفند های خاص خودش در این زمینه است. به عنوان مثال قبل از چاپ ساک دستی باید بدانیم که این ساک دستی برای چه منظوری قرار است استفاده شود و برای حمل چند کیلو بار قرار است مورد استفاده قرار بگیرد.ساک دستی جزو پر مصرف ترین وسایل تبلیغاتی قرار دارد چرا که حتی برای دادن هدایای تبلیغاتی دیگر به مشتری نظیر خودکار و پکیج  تبلیغاتی و دفتر و سر رسید و غیره نیاز به یک ساک تبلیغاتی دارید تا تمام آنها را درون ساک بگذارید. چاپ ساک دستی و طراحی آن نشان دهنده ی فعالیت شما و شخصیت و نوع فعالیت کمپانی شماست.

نکاتی درباره چاپ ساک دستی

برای چاپ ساک دستی از نوع کاغذی از کاغذهایی مانند کاغذ گلاسه، کارتی و یا کرافت که دارای ضخامت بالایی باشد استفاده می شود. چنان چه برای چاپ ساک دستی از کاغذ گلاسه 200 گرمی استفاده می کنید دیگر نیازی به استفاده از قالب نمی باشد. ولی برای کاغذ گلاسه بیشتر از 200 گرم باید از قالب استفاده نمود. اگر برای این کاغذها از قالب برای چاپ ساک دستی استفاده نشود باعث ترک خوردگی کار می شود و زیبایی چاپ ساک دستی کاهش پیدا می کند. برای این که ساک دستی زیباتر شده و همچنین مانع از ترک خوردگی آن شوید بهتر است از روکش سلفون مات و یا براق بر روی ساک دستی پس از چاپ ساک دستی استفاده نمایید.

کاغذ گلاسه اگر بالای 250 گرم باشد به دلیل ضخامت امکان خرابی آن زیاد خواهد بود و از هم متلاشی می شود بنابراین بهترین نوع کاغذ گلاسه برای چاپ ساک دستی استفاده از کاغذ گلاسه 250 گرمی می باشد.

پارچه سوزنی برای چاپ ساک دستی

برای چاپ ساک دستی می توان از از پارچه  سوزنی استفاده نمود. پارچه های سوزنی با گرماژ 60 یا 90 برای چاپ ساک دستی از این نوع مناسب می باشد. این نوع از ساک دستی دارای ابعاد مشخصی می باشند و برای چاپ ساک دستی بهتر است لوگو، تلفن و اطلاعات مربوط به شما برای چاپ ساک دستی ارائه شود.  توجه به این نکته نیز ضروری می باشد که برای چاپ ساک دستی با استفاده از پارچه سوزنی نمی توانید طرح هایی که دارای ظرافت زیاد می باشند را انتخاب نمایید. و این یکی از دلایلی می باشد که چاپ ساک دستی کاغذی از پارچه ای می تواند زیباتر جلوه نمایدولی از نظر هزینه چاپ ساک دستی پارچه ای مقرون به صرفه تر می باشد.

چاپ ساک دستی کوچک

برای چاپ ساک دستی کوچک با ابعاد 45*60 یا 50*70 می توان چاپ را به صورت یک تکه انجام داد و به وسیله ایجاد خط می توان ساک دستی را ساخت. برای چاپ ساک دستی که ابعاد بزرگ تری داشته باشد باید چاپ ساک دستی را به شکل قطعه قطعه انجام داد زیرا نمی توان چاپ ساک دستی را در فرم بزرگی انجام داد.

برای چاپ ساک دستی می توان از نقره کوب و طلاکوب و یو وی موضعی و و غیره استفاده نمود که انجام این کارها باعث افزایش زیبایی در چاپ ساک دستی می شود.

1مجموع 2 محصول
1مجموع 2 محصول
ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :