یکشنبه 30 ارديبهشت 1403 در ساعت 1 : 44 دقیقه 09125704163 - 02133934182

چاپ اختصاصی تقویم رومیزی /دیواری/ سالنامه

10 / 10
از 3 کاربر

 

 

چاپ انواع تقویم سال 1402

چاپ تقویم رومیزی 1402

 

 

 

زمان و تاریخ همواره یکی از مهمترین دغدغه های انسان از زمان های بسیار قدیم تا به امروز که در دنیای مدرن و دیجیتال زندگی میکنیم بوده و هست. دانستن اینکه الان در چه تاریخی از سال و یا در چه ساعتی از روز قرار داریم برای هر شخص اهمیت خاص خود را دارد . در زمان قدیم این اهمیت بیشتر برای انجام امور کشاورزی  و دامداری بود ولی در زمان حال این اهمیت هزاران برابر شده زیرا شما با دانستن تاریخ و اینکه امروز چندمین روز از ماه است و چه مناسبتی دارد، بسیاری از برنامه ریزی های خود را انجم میدهید.در اینجاست که اهمیت یک تقویم خوب و کاربردی خود را نشان میدهد. شاید این تفکر وجود داشته باشد که در دنیای دیجیتال دیگر نیازی به تقویم های کاغذی نیست ولی فراموشکاری یکی از خصلت های انسانهاست و گاهی نیاز هست که یادآورهایی مانند تقویم در دیدرس ما باشند تا از فراموشکاری ما جلوگیری کنند.

 

مجموعه چاپ سورن یکی از بهترین مراکز چاپ تقویم در تهران میباشد که آماده چاپ انواع تقویم سال 1402 با مشخصات مورد نیاز شما و با بهترین کیفیت و مناسبترین قیمت میباشد.

شما میتوانید برای سفارش محصول و یا دریافت مشاوره از طریق شماره های درج شده با مجموعه چاپ سورن در ارتباط باشید. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با چاپ تقویم میتوانید  مطالب این صفحه را مطالعه نمایید.

تلفن همراه

تلفن ثابت

شماره واتساپ

انواع تقویم:

 

انواع تقویم

تقویم دیواری :

تقویم دیواری را میتوان به دو صورت تک برگ و 4 برگ چاپ کرد.

تقویم دیواری تک برگ:

تقویم دیواری تک برگ در سایز دلخواه و مورد نیاز شما قابل چاپ میباشد. برای چاپ این تقویم از کاغذ گلاسه 250 الی 300 گرم استفاده میشود و برای افزایش جلوه و همچنین کیفیت و استقامت آن از روکش سلفون استفاده میشود.

 

تقویم دیواری 4 برگ:

در تقویم دیواری 4 برگ، هر برگ به یک فصل اختصاص دارد و میتوان در قسمت بالای هر برگ ، عکس ، لوگو و یا تبلیغ مورد نظر را چاپ کرد. برای چاپ تقویم 4 برگ معمولا از کاغذ گلاسه 150 گرم استفاده میشود. سایز تقویم نیز بسته به نیاز شما قابل تغییر است ولی معمولا بصورت    A4 و A3  چاپ میشود.

 

 چاپ تقویم دیواری 1402چاپ تقویم دیواری 1402چاپ تقویم دیواری

 

 

 

تقویم رومیزی:

برای چاپ تقویم رومیزی باید به طراحی و جنس کاغذ صفحات و پایه توجه کنید. برای برگه های داخلی تقویم رومیزی از کاغذ گلاسه 150 الی 170 گرم استفاده میشود ولی بنا به درخواست مشتری تا 200 گرم نیز قابل تغییر است.

پس از انتخاب گرماژ کاغذ، طرح درخواستی شما به همراه خدمات پس از چاپ نظیر طلا کوب و نقره کوب، سلفون ، برش و ... چاپ میشود.

طرح تقویم شما الزاما نباید بصورت مستطیل یا مربع باشد؛ سایر اشکال هندسی نیز با استفاده از قالب و برش قابل اجرا هستند.

چاپ تقویم رومیزی 1402چاپ تقویم رومیزیچاپ تقویم

 

 چاپ تقویم رومیزی 1402چاپ تقویم رومیزی چاپ سورنچاپ تقویم

چاپ تقویم رومیزی 1402

 

پایه تقویم رومیزی:

برای پایه تقویم رومیزی از مقوای کرجی استفاده میشود و سپس برای زیبایی کار روی مقوای کرجی روکش میشود.علاوه بر پایه مقوایی، پایه های چوبی آماده نیز موجود میباشد ک مطابق سلیقه و نیاز خود میتوانید سفارش دهید.

انواع روکش پایه تقویم رومیزی:

  1. گالینگور: گالینگور یک نوع چرم مصنوعی است که دارای رنگبندی کامل میباشد و قابلیت طلاکوب نیز دارد اما نمیشود روی آن چاپ انجام داد.
  2. کاغذ گلاسه: برای روکش پایه تقویم از کاغذ گلاسه گرماژ پایین (130_ 135 گرم) استفاده میشود تا قابلیت تا شدن و کاور کامل پایه را داشته باشد.همچنین برای اینکه کاغذ گلاسه جلوه بیشتری پیدا کند و مقاومت آن در برابر رطوبت و پاره شدن بالا برود از روکش سلفون استفاده میشود. لازم به ذکر است که کاغذ گلاسه دارای رنگ بندی کامل و قابلیت طلاکوب /نقره کوب  و چاپ نیز دارد و شما میتوانید روی پایه تقویم خود نیز طرح ، لوگو، آدرس و یا شماره تماس مورد نظرتان را چاپ کنید.

هزینه روکش گالینگور و گلاسه تقریبا یکسان است و تفاوت چندانی با یکدیگر ندارند.

مدت زمان تحویل:(چاپ تقویم فوری و ارزان)

برای چاپ تقویم فوری و ارزان بهتر است که سریعا اقدام کنید زیرا سفارش های قبل از اسفندماه تقریبا یک هفته الی دو هفته برای آماده سازی زمان نیاز دارند ولی سفارش های اسفندماه به علت شلوغی صحافی و چاپخانه تا 20 روز کاری هم زمان میبرند.

تقویم برگه ای رومیزی:

  • تقویم رومیزی زیر دستی ( مدیریتی )

 

برای چاپ این نوع تقویم از کاغذ تحریر استفاده میشود. پس از اینکه تاریخ و طرح مورد نظر روی کاغذ چاپ و برش انجام شد، به کاورهای آماده منتقل میشود.

کاورهای این نوع تقویم در سایزها و مدل های مختلف در بازار موجود میباشد که طبق نیاز و سلیقه مشتری مورد استفاده قرار میگیرد.

  • تقویم برگه ای رومیزی

این تقویم ها معمولا درسایز  10×10 سانتی متر و بر روی کاغذ تحریر چاپ میشوند و قیمت بسیار مناسبی دارند.

تقویم رومیزی برگه ایتقویم برگه ای رومیزی

 

سالنامه:

سالنامه ها به دو صورت در بازار موجود میباشند:

  1. سالنامه آماده: در طرح های مختلف بصورت آماده موجود میباشد و میتوانید سفارش دهید فقط نکته ای که باید به آن توجه کنید این است که قابلیت تغییر یا اضافه کردن لوگو و برند خود را ندارید.
  2. سالنامه نیمه آماده: در این نوع سالنامه برگه های داخلی آن آماده هستند فقط بر اساس طرح و مطابق سفارش شما چند صفحه اول و یا آخر سالنامه قابل طراحی واضافه شدن است و سپس برای صحافی و سایر خدمات پس از چاپ ارسال میشود.

 

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :