جمعه 3 بهمن 1399 در ساعت 12 : 4 دقیقه 09125704163 - 02133934182

چاپ کاتالوگ افست چگونه انجام می شود

10 / 10
از 1 کاربر
بازگشت به لیست مقالات » | یکشنبه 8 مهر 1397 در ساعت 11 : 27 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

کاتالوگ در واقع نوعی کتاب یا کتابچه میباشد که بمنظور معرفی محصول یک کارخانه و یا تولیدی چاپ میشود. در یک کاتالوگ اطلاعات زیادی چاپ میشود که از جمله این اطلاعات میتوان به نام شرکت و لوگوی آن و همچنین اطلاعات محصول که برای مشتری مورد نیاز است اشاره نمود. چاپ کاتالوگ بسیار مهم است و هر چه در چاپ آن دقت بیشتری به خرج داده شود در نتیجه در جلب توجه مشتری تاثیرگذاری بیشتری خواهد داشت. با چاپ کاتالوگ اطلاعات بسیار خوب مورد نیاز مشتری را در اختیارشان قرار خواهید داد.

چاپ کاتالوگ به دو صورت انجام میشود که چاپ افست و چاپ دیجیتال از روش های پرکاربرد چاپ کاتالوگ هستند. چاپ کاتالوگ افست نسبت به چاپ دیجیتال مزیت های بیشتری دارد.

چاپ کاتالوگ افست بسیار سریعتر از چاپ دیجیتال انجام میشود. زمانی که برای چاپ افست مورد نیاز میباشد با زمان چاپ دیجیتال قابل مقایسه نیست.

هزینه چاپ یکی از مواردیست که مشتری همواره بر روی آن تاکید دارد. هزینه چاپ افست بسیار پایین تر از چاپ دیجیتال میباشد. همین هزینه پایین چاپ کاتالوگ افست باعث شده تا برای مشتری مقرون بصرفه تر باشد و بتواند کاتالوگ های خود را در تیاژ بالاتری به چاپ برساند.

فرایند چاپ کاتالوگ افست به گونه ای انجام میشود که باعث عمر طولانی تر کاتالوگ میشود. عمر چاپ هایی که از طریق دستگاه افست انجام میشود قابل مقایسه با چاپ دیجیتال نیست.

در چاپ کاتالوگ افست از تمام توان برای چاپ استفاده میشود که همین موضوع سبب شده تا کیفیت کار تا حد بسیار زیادی افزایش یابد.

نکاتی را باید در چاپ کاتالوگ افست در نظر داشته باشید تا بتوانید نتیجه بهتری بگیرید. در چاپ کاتالوگ افست به مبلغی که پرداخت میکنید دقت داشته باشید. برخی از چاپخانه ها تفاوتی بین هزینه چاپ افست و چاپ دیجیتال قائل نمیشوند. چاپ افست باید هزینه ای پایین تر از چاپ دیجیتال داشته باشد تا مقرون بصرفه تر باشد.

قبل از سفارش چاپ حتما تمامی جزئیات را بررسی کنید. زیرا زمانی که چاپ در تیراژ بالا انجام شود دیگر نمیتوان چاپ را عوض کرد و کار از کار گذشته است.

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :