09125704163
02133934182 - 09125704163

چاپ ست اداری

9 / 10
از 19 کاربر

ست اداری شامل انواع پاکت نامه و سربرگ، مهر،سربرگ در اندازه های مختلف، قبض ، فاکتور های رسمی، کارت ویزیت و هرچیزی که مربوط به پکیج اداری است می شود.

طراحی و چاپ ست اداری به این منظور است که تمامی طراحی های ذکر شده با یک شکل متحد چاپ شوند و یگانگی خاصی در طراحی داشته باشند.تا برای شرکت هم جلوه شیک و زیبایی داشته باشند و به اعتبار شرکت اضافه کنند.

چاپ ست اداری شامل مواردی مثل برگه های یادداشت پرسنل شرکت، کارت های شناسایی کارمندان ، چاپ لیبل ، چاپ ساک دستی و مواردی از این قبیل نیز می شود . اما نکته ای که وجود دارد این است که این موارد چون در دید عموم قرار نمیگیرند ضرورت خاصی برای حضور در چاپ ست اداری ندارند . هم از این جهت که در دید عموم نیستند و هم از این جهت که نیازمند صرفه زینه های اضافه تری خواهد بود.

ست اداری باید از نظر طرح و رنگ بندی کاملا مشابه طرح لوگوی شرکت و رنگ انتخاب شده برای شرکت باشد . چون از لحاظ بصری تمامی اینها باید در یک گروه رنگی قرار بگیرند.

چاپ ست اداری نقش مهمی را در مراودات کاری با دیگر شرکت هایی دارد که با آن ها در ارتباط می باشید. بنابراین حتی اگر در ابتدای کار خود نیز باشید بهتر است برای چاپ ست اداری خود هزینه ای را کنار بگذارید. همان طور که گفته شد ست اداری دارای بخش های مختلفی می باشد و شما می توانید بر اساس نیاز خود بهترین گزینه ها را انتخاب نمایید.

نکات لازم برای چاپ ست اداری

اگر می خواهید برای کسب و کار و شرکت خود اقدام به چاپ ست اداری نمایید اولین نکته ای که باید در نظر بگیرید این است که چاپ ست اداری را در رنگ های هماهنگ و مناسبی انجام دهید. بنابراین چاپ ست اداری را باید به کسی بسپارید که درباره رنگ ها و نوع تاثیر آن ها بر روی افراد اطلاع داشته باشید و همچنین بتواند با توجه به نوع کار شما بهترین ترکیب رنگ را انتخاب نماید. یکی دیگر از مواردی که باید درباره چاپ ست اداری رعایت شود استفاده از متون مناسب در قسمت های مختلف ست اداری می باشد که کاربر ست اداری بتواند به راحتی با کسب و کار شما ارتباط برقرار نماید.

جنس موادی که برای چاپ ست اداری استفاده می کنید نیز در تاثیرگذاری چاپ ست اداری بر روی مشتریان و یا شرکت های همکار دارای اهمیت بسزایی می باشد بنابراین بهتر است برای چاپ ست اداری از جنس های مرغوبی استفاده نمایید زیرا نشان دهنده کلاس کاری شما نیز می باشد.

مزیت چاپ ست اداری

از مزایای چاپ ست اداری می توان به این نکته اشاره نمود که شما با چاپ ست اداری می توانید محصولات و یا خدمات خود را به بهترین روش تبلیغ نمایید. همچنین با چاپ ست اداری می توانید تمام مکاتبات خود را در چهارچوب مشخصی بر اساس ست اداری خود انجام دهید و به این ترتیب با چاپ ست اداری نوعی برند سازی برای برند خود نیز نموده اید و با استفاده از رنگ های مناسب با کسب و کار خود می توانید در ذهن افراد باقی بمانید

ارسال نظر و نظرات ثبت شده