09125704163
02133934182 - 09125704163

چاپ جعبه

10 / 10
از 8 کاربر

جعبه ، یک تکنولوژی برای جمع کردن و بسته بندی و در نهایت ارائه یک پکیج از یک محصول به صورت یک بسته محصور می باشد. که در راستای این پروسه عوامل متعددی کنار هم قرار میگیرند مانند طراحی طرح و شکل ظاهری ابعاد جعبه ، انتخاب مناسب نوع جنس و متریالی که جعبه از آن ساخته می شود، انتخاب چاپخانه برای چاپ جعبه که از مهمترین بخش هاست چرا که باید تخصص لازم در تولید و بسته بندی این نوع محصولات را داشته باشد . البته این نکته در تمام انواع چاپ اعم از چاپ کاتالوگ ، چاپ لیبل ، چاپ ساک دستی و غیره نیز حائز اهمیت است. امروزه انتخاب بسته بندی مناسب بسیار مورد توجه قرار گرفته است و علت این امر این است که صادرات و واردات بر پایه بسته بندی مناسب استوار است . محصول صادراتی حتی اگر کیفیت مطلوبی داشته باشد اگر بسته بندی خوب و مناسبی نداشته باشد مورد توجه خریداران قرار نخواهد گرفت.

جعبه ها در انواع جعبه های فانتزی ، جعبه های ساده ، جعبه لمینیت و غیره وجود دارند . امروزه به عنوان به روز ترین چاپ برای اینگونه موارد و چاپ جعبه از چاپ افست استفاده میکنند  که کیفیت فوق العاده ای داشته و رنگ ها را با بالاترین کیفیت و شفافیت چاپ میکند. برای چاپ جعبه این روش و تکنولوژی بهترین است.

دلیل اهمیت چاپ جعبه

هنگام خرید انواع کالا و محصولات اولین چیزی که به نظرتان خواهد آمد جعبه ای است که محصول شما در آن قرار گرفته است. نوع بسته بندی محصول باعث می شود تا خریدار نسبت به خود محصول نیز حس بهتری داشته باشد بنابراین چاپ جعبه یکی از نکاتی است که باید در هنگام فروش محصولات خود در نظر بگیرید تا خریداران از محصولات شما رضایت بیشتری داشته باشند. یکی از مواردی که چاپ جعبه از اهمیت ویژه ای برخوردار می شود زمانی است که شما محصولی را به شکل اینترنتی به فروش می رسانید. مشتری شما در صورتی که با بسته بندی جذاب و مرتبط با کالایی که سفارش داده مواجه شود بدون شک حس بهتری را درباره خرید از شما خواهد داشت.

در انتخاب جعبه و برای چاپ جعبه بهتر است تا از بهترین نوع مقوا استفاده نمایید تا طرحی که قرار است بر روی آن چاپ شود به خوبی و با بهترین کیفیت بر روی جعبه نقش ببندد.

چاپ جعبه برای محصولات مختلفی انجام می شود بنابراین در اندازه های مختلفی جعبه تولید می شود. چاپ جعبه می تواند در رنگ های مختلفی انجام شود. چاپ جعبه می تواند تک رنگ، دو رنگ و یا دارای تعداد رنگ های بیشتری باشد.

نوع جعبه ای که می خواهید چاپ جعبه را برای آن انجام دهید باید هماهنگ با محصولی باشد که می خواهید به فروش برسانید تا کیفیت محصول شما حفظ شود. شما با استفاده از خدمات چاپ جعبه می توانید نوع کالا و برند خود را تبلیغ نمایید. بسیاری از شرکت ها و برندها برای تبلیغات کالای خود چاپ جعبه را انجام می دهند.

چاپ جعبه می تواند برای امور صنعتی انجام شود. یکی دیگر از کاربردهای چاپ جعبه، جعبه فانتزی و کادویی می باشد. همچنین برای صادر کردن کالاها باید از خدمات چاپ جعبه بهره گرفت.

ارسال نظر و نظرات ثبت شده