ﺳﻪشنبه 14 آذر 1402 در ساعت 18 : 6 دقیقه 09125704163 - 02133934182

چاپ لیبل لباس برای تولیدی پوشاک

10 / 10
از 1 کاربر
بازگشت به لیست مقالات » | چهارشنبه 15 تير 1401 در ساعت 14 : 17 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

یکی از مواردی که واحدهای تولیدی را به سمت چاپ لیبل می کشاند عرضه انواع پارچه و لباس به بازار می باشد. واحدهای تولید کننده لباس باید از یک لیبل یا برچسب خاص استفاده کنند تا محصولات خود را به خریداران معرفی کرده و در واقع با یک نام و شناسنامه مشخص وارد بازار شوند.

قوانین مختلفی باعث شده اند تا واحدهای تولیدی موظف به استفاده از برچسب در زمان عرضه کالا به بازارهای داخلی و خارجی باشند اما آن چیزی که باعث می شود تا یک واحد تولیدی انگیزه زیادی برای چاپ لیبل داشته باشد این است که چاپ یک لیبل خاص در کنار کیفیت کالا به رونق تجارت و کسب و کار واحد تولیدی منجر می شود.

چاپ لیبل لباس

اهمیت لباس و پوشاک در زندگی انسان

پوشاک بعد از خوراک و غذاهایی که انرژی بدن را تامین می کنند به عنوان دومین نیاز ضروری انسان شناخته می شود. اما امروزه تولید پوشاک به عنوان یکی از مهمترین صنایع جهان بیش از آنکه با هدف رفع نیاز انسان ها به یک پوشش مناسب صورت گیرد مبتنی بر اصول هنر و زیباشناسی است. به زبان ساده تر بعد زیبایی و خلاقیت لباس به سایر ابعاد آن پیشی گرفته و این مسئله باعث شده است تا شاهد رونق کسب و کار طراحان لباس، مدلینگ ها و مشاغل مرتبط باشیم.

در کنار این موارد توجه به کیفیت پارچه و نوع دوخت همانند گذشته و حتی بیشتر از آن در معرض توجه است. چنین مسئله ای باعث گردید تا بسیاری از واحدهای تولیدی سعی کنند به الگوبرداری از محصولات شرکت های برتر نموده و با ورود کالاهایی که اصالت خود را حفظ نکرده اند بازار خود را گسترش دهند. به عنوان مثال واحدهای تولید لباس در ایران مبادرت به تولید انواع پوشاک می کنند اما با درج لیبل واحدهای تولید کننده در خارج از کشور، از معرفی خود به هم وطنان خودداری می کنند.

البته این مسئله به علت عدم کیفیت کالاهای داخلی نبود بلکه به علت فرهنگ سازی اشتباهی بود که باعث شد تا توجه ایرانیان از کیفیت لباس های تولید داخل به سمت لباس هایی با مارک کشور ترکیه، ژاپن، ایتالیا و امثال آن ها معطوف گردد. این مسئله نیز بسیاری از واحدهای تولیدی را به این فکر انداخت که برای گسترش کسب و کار خود از لیبل های کپی شده استفاده کنند.

چاپ لیبل لباس کاغذی

خود را به دیگران معرفی کنید!

در سال های اخیر شاهد افزایش اعتماد به نفس صاحبان کسب و کارهای داخلی و بخصوص واحدهای تولیدی در کشور بوده ایم. بسیاری از واحدها به استفاده از لیبل های کپی شده پایان دادند و با اسم و رسم خود وارد بازار شدند. چند سالی طول کشید تا مردم ایران باز هم به شرکت های تولید کننده داخل کشور برای تولید لباس اعتماد کردند و به صورت گسترده مبادرت به خرید محصولات ایرانی کردند.

خوشبختانه بسیاری از واحدها نیز توجه ویژه ای به کیفیت کالا و خلاقیت در طراحی دارند و این مسئله با افزایش رضایت مشتریان و خوش نام شدن واحدهای تولیدی در داخل کشور همراه شده است. اگر شما نیز یک واحد تولیدی دارید و در آن به تولید انواع پوشاک می پردازید و از کیفیت کالای خود هم مطمئن هستید بهتر است هرچه زودتر به این پروسه پیوسته و مسیر پیشرفت واقعی را پیدا کنید.

در این راه به چاپ لیبل و انتخاب برچسب های مناسب با کسب و کار خود و نام شرکت یا واحد تولیدی نیاز دارید. قطعا کیفیت لیبل چاپ شده نیز به خوبی می تواند توجه شما به کیفیت کالاها را نشان دهد. رونق و توسعه کسب و کار در هیچ زمینه ای با استفاده از نام و نشان سایر شرکت ها و ارائه محصولات داخلی با لیبل های خارجی امکان پذیر نیست. اگر به دنبال لیبل مناسب برای لباس های تولید شده هستید با ما همراه باشید.

چاپ لیبل لباس

انواع مارک و لیبل لباس

زمانیکه نوبت به انتخاب مارک و لیبل لباس می رسد باید دقت فراوانی به خرج دهید چرا که تغییر لیبل ها و مارک هایی که وارد بازار کرده اید و شناخته شده هستند ممکن است به ضرر شما تمام شود و کسب و کارتان را تحت تاثیرات نامطلوبی قرار دهد به همین علت بهتر است در همین ابتدای کار توجه ویژه ای به انتخاب مارک و لیبل لباس داشته باشید و حتی الامکان برای همیشه از همین طرح و لیبل برای معرفی کالای خود استفاده کنید.

برای انتخاب مارک و لیبل مناسب لباس صبر و حوصله به خرج دهید. هرگز طی یک یا دو روز مبادرت به انتخاب یک طرح یا پترن خاص نکنید و در این زمینه با سایر همکاران خود مشورت کنید. البته برخی از شرکت های چاپ لیبل علاوه بر خدمات چاپ، طراحی لیبل را هم انجام می دهند که می توانید از آن ها کمک گرفته و بخواهید یک لیبل مناسب را برای شما طراحی کنند.

در خصوص انواع مارک و لیبل لباس باید بدانید که لیبل های چاپی بسیار متنوع و مقرون بصرفه هستند؛ لیبل های پارچه ای ماندگاری بالایی داشته و از کیفیت بیشتری هم در مقایسه با مورد اخیر برخوردار هستند. لیبل های چرمی در زمره بهترین و با کیفیت ترین لیبل ها برای لباس هستند و کارت آویز به علت ظاهر زیبا و جذب کننده ای که دارند یک انتخاب ایده آل خواهد بود.

چاپ لیبل چرمی

طراحی و چاپ لیبل برای لباس

اگر می خواهید بهترین طراحی ممکن برای سفارش و چاپ لیبل لباس را داشته باشید می توانید با مجموعه چاپ سورن تماس بگیرید. یک تیم حرفه ای برای طراحی لیبل لباس و سایر محصولات تولیدی در این شرکت مشغول فعالیت هستند و زیباترین پترن های ممکن را برای رونق کسب و کار شما پیشنهاد می دهند. البته شما می توانید الگوی مورد نظر خودتان را انتخاب کرده و برای سفارش و چاپ لیبل نیز از همان پترن استفاده کنید.

شما هم اکنون می توانید با شماره تلفن های شرکت طراحی و چاپ لیبل سورن تماس گرفته و یک مشاوره اصولی در خصوص انتخاب طرح لیبل، جنس برچسب و نوع چاپ آن دریافت کرده و از هزینه های آن به صورت نسبی آگاه شوید. همچنین می توانید برای چاپ لیبل ارزان با کیفیت مطلوب و چاپ لیبل فوری نیز با این مجموعه تماس بگیرید.

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :