چهارشنبه 1 خرداد 1398 در ساعت 1 : 34 دقیقه 09125704163 - 02133934182

چاپ پوستر

10 / 10
از 3 کاربر

طراحی و چاپ پوستر یکی از رایج ترین چاپ ها برای ارتباط با مشتری است. چرا که میتواند در ذهن مخاطب بنشیند و در یک نگاه یکسری اطلاعات کلی را به ذهن مخاطب انتقال دهد. چاپ پوستر در اندازه های مختلفی انجام میشود. میتواند اندازه یک کارت پوستال کوچک و یا به اندازه یک بیلبورد بزرگ چاپ شود.

پوستر باید بسیار هنرمندانه و خلاقانه طراحی و چاپ شود. علت این امر این است که شانس ما را برای معرفی موسسه یا محصولمان به حداکثر می رسد. در نمایشگاهها بسیار زیاد از پوستر استفاده می شود. پوسترها بیشتر در اندازه های معمولی یک الی دو متر در یک الی دو متر چاپ می شوند و بر روی استندهایی به صورت عمودی قرار میگیرند تا در معرض دید عموم قرار داشته باشند.

در طراحی و چاپ پوستر بیشتر از عکس ها استفاده می شود.زیرا عکس قابلیت فوق العاده ای در انتقال مفهوم دارد. ام همین عکس های استفاده شده در پوستر به دو دسته اصلی تقسیم می شوند. اول عکس هایی هستند که به صورت مستقیم از خود محصول ارائه شده گرفته شده و نوع دیگر عکس های مفهومی که به شکل مفهومی به ذهن مخاطب راه پیدا کرده و مطلب را ادا میکنند و هدف شرکت را به وی می رسانند.

در طراحی و چاپ پوستر باید به این نکته توجه داشته باشید که این دو کار یعنی طراحی و چاپ باید به دست یک متخصص سپرده شود زیرا حتی ساده ترین چیز یعنی رنگ های به کار برده شده در طراحی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و باید تخصص لازم را برای استفاده از آنها به کار برد.

1مجموع 2 محصول
1مجموع 2 محصول
ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :