دوشنبه 18 آذر 1398 در ساعت 7 : 12 دقیقه 09125704163 - 02133934182

چاپ لیبل

10 / 10
از 17 کاربر

به طور کلی برای معرفی هر محصولی نیاز به چاپ لیبل داریم .لیبل ها بنا به بسته بندی که میخواهند روی آن قرار بگیرند به چند دسته تقسیم بندی می شوند که شامل موارد زیر می شوند:

لیبل مخصوص قوطی ، لیبل های مخصوص ظروف شیشه ای ، لیبل مخصوص کارتن ، لیبل های مخصوص بارکد و غیره...که هر کدام با توجه به جنس بسته ای که میخواهند روی آن بچسبند یا درج شوند،طراحی خاص و ویژه ای دارند و در رنگ بندی آنها باید دقت کرد.

چراکه در چاپ لیبل و سپس مصرف آنها ، رنگ ها ممکن است بر اثر رفلکس نور و یا جنس ظرف  تغییر کوچکی داشته باشد. اینجاست که بحث طراحی تخصصی لیبل و در کنار آن چاپ لیبل پیش می آید که باید به صورت حرفه ای و متبحرانه انجام شود.

علاوه بر اینها استفاده دیگری که از لیبل می کنند این است که برای جداسازی یسته بندی هایی که نیاز به درج بارکد دارند از سیستم لیبل زنی استفاده می شود تا بتوانند بر اساس لیبل ها، کالا ها را به بهترین نحو چیدمان در انبار نگهداری کنند.

در واقع لیبل باید به شکلی طراحی شود که تمامی مشخصه های شما و کسب و کارتان  را شامل شود و مشتری با دیدن لیبل بتواند به تمام اهداف  شما و کمپانی تان پی ببرد. یک لیبل حرفه ای باید طوری طراحی شود که تمام ارزش های سازمانی را به گونه ای در خود داشته باشد و بتواند در یک نگاه تمام اهداف را به مخاطب منتقل کند.

در دنیای امروزه ، لیبل یا برچسب نوعی رسانه سراسری به حساب می آید که میتواند اطلاعات کلی را بین مخاطبان به اشتراک بگذارد. برای اطلاع از لیست قیمت چاپ ما و تعرفه طراحی و چاپ لیبل ، چاپ ساک دستی و همچنین چاپ کاتالوگ با شماره های درج شده در قسمت تماس چاپ سورن با ما تماس حاصل فرمایید.

انواع لیبل که برای چاپ لیبل استفاده می شود

لیبل کاغذی

این نوع از لیبل برای برای چاپ لیبل دارای تنوع بسیار زیادی می باشد. لیبل مات، لیبل گلاسه، نیمه گلاسه را می توان در رنگ های مختلفی به شکل بی چسب و چسبی استفاده نمود. اگر از این نوع لیبل ها برای برای چاپ لیبل استفاده می نمایید باید در محل  های خشک و تمیزی از آن ها استفاده نمایید در زیرا لیبل های کاغذی دارای عمر زیادی نمی باشند.

لیبل بی رنگ

نوشته های بر روی این نوع از لیبل از دو سمت دیده می شوند و برای استفاده و نصب بر روی شیشه قابل استفاده می باشد به طوری که نوشته  ها از دو سمت شیشه قابل رویت می باشند.

لیبل حرارتی

برای استفاده ا ز لیبل در پوشاک و منسوجات بهترین روش استفاده از برای چاپ لیبل استفاده از لیبل حرارتی می باشد

لیبل اموال

از ضخیم ترین انواع که برای چاپ لیبل مورد استفاده قرار می گیرد لیبل اموال می باشد که به لحاظ امنیتی در بالاترین سطح چاپ لیبل قرار دارد.

لیبل متال و لیبل پشت متال

 اگر بخواهید چاپ لیبل دارای مقاومت بالایی باشد باید از لیبل متال استفاده نمایید.  بیشتر از لیبل رزین برای چاپ لیبل برای این منظور استفاده می شود. این نوع از لیبل دارای مقاومت بالا و چسبندگی زیادی می باشند و در گرما و سرما نیز مقاومت خوبی دارند. لیبل پشت متال نیز برای سطوح روغنی بسیار مناسب می باشد.

لیبل وید، لیبل پی وی سی، لیبل تایوک و لیبل پارچه ای از دیگر انواع لیبل برای چاپ لیبل می باشند که برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

1مجموع 10 محصول
1مجموع 10 محصول
ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :