چهارشنبه 1 خرداد 1398 در ساعت 1 : 36 دقیقه 09125704163 - 02133934182

چاپ فولدر

10 / 10
از 5 کاربر

چاپ فولدر نیز مانند چاپ کاتالوگ  ، چاپ لیبل ، چاپ ساک دستی ، و غیره از خدمات چاپ سورن می باشد.فولدر برای یک پوشش مناسب و مطمئن برای مدارک و اسناد ارسالی برای شرکت ها و موسسات دیگر به کار می رود. علاوه بر این فولدر جنبه تبلیغاتی نیز دارد چرا که از طرح های تبلیغاتی با رنگ بندی های مورد نظر بر روی آن استفاده می شود.رایج ترین جنس فولدر جنس مقوایی می باشد .

از دیگر استفاده های فولدر زمانی است که به عنوان مثال یک مدیر یا مسئول تبلیغات ، نمونه کارهای شرکت را داخل یک فولدر برای مشتری ارسال میکند و علاوه بر ارسال نمونه کار ، پکیج اداری و ظاهر تمیز و با سلیقه شرکت را نیز به مشتری به صورت غیر مستقیم نشان می دهد. و مطمئنا ارسال فایل ها و نمونه کارها در داخل یک فولدر اداری و تبلیعاتی تاثیر فوق العاده ای در دید مشتری خواهد داشت.

از نظر اندازه برای طراحی و چاپ فولدر هیچ محدودیتی وجود ندارد. اندازه طراحی بستگی به نظر و سلیقه سفارش دهنده دارد. اما به طور معمول باید اندازه ای باشد که کاغذ A4 بتواند به راحتی همراه با موارد تبلیغاتی دیگر مثل پاکت نامه در آن قرار بگیرد.

در مبحث چاپ فولدر هم میتوان یک طرف فولدر را چاپ زد و هم طراحی رادر هر دو طرف چاپ نمود.که این موضوع بستگی به نظر سفارش دهنده دارد.

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :