چهارشنبه 1 خرداد 1398 در ساعت 1 : 56 دقیقه 09125704163 - 02133934182

چاپ بروشور

8 / 10
از 19 کاربر

بروشور به منظور معرفی محصول به مشتریان به کار میرود. در واقع با بروشور شما میتوانید تمامی محصولات خود را با شرح کامل معرفی نمایید  و این روش میتواند برای جذب مشتریانی که با محصولات و برند شما آشنایی چندانی ندارند بسیار مناسب باشد.

بروشور به مدلهای مختلفی تقسیم می شود که هر کدام روش چاپ و طراحی خاص خودشان را دارند. چاپ بروشور مبحث مهمی است و باید در این مورد بسیار دقت کنیم . چرا که چاپ بروشور ریزه کاری های خاص خود را دارد.

بروشور در شکل ها و طرح های متفاوتی چاپ می شود. دو لت ، سه لت ، کتابی ، پنجره دار و غیره... که بیته به سلیقه و نیاز مشتری متغیر است.همچنین جنس کاغذی که چاپ بروشور با آن انجام می شود نیز بستگی به نوع کار و بیزینسی دارد که برای آن چاپ انجام می شود و نوع بازار مشتریان  نیز دارد.

در کل میتوان گفت مجموعه اطلاعاتی که معرف یک کمپانی یا یک محصول ویژه است به همراه متن و عکس هایی که بتواند مشتریانی را برای شرکت جذب کرده و در مواردی دیگر بتواند معرف شرکت یا موسسه باشد را بروشور مینامند . و اینکه تمامی این اطلاعات بتوانند به بهترین شکل چاپ شوند به جنس کاغذ چاپی و طراح متخصص بروشور دارد که باید به نحو احسن انجام شود.

1مجموع 4 محصول
1مجموع 4 محصول
ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :