چهارشنبه 13 اسفند 1399 در ساعت 9 : 8 دقیقه 09125704163 - 02133934182

هزینه چاپ لیبل به چه مواردی بستگی دارد

10 / 10
از 1 کاربر
بازگشت به لیست مقالات » | یکشنبه 6 مهر 1399 در ساعت 11 : 48 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

در صورتیکه از صنعتگران هستید و یا مجموعه تولیدی را در اختیار دارید و به لیبل ها مناسبی نیز برای محصولات خود نیاز دارید پیشنهاد میکنیم تا با کارشناسان شرکت خدمات چاپ سورن که از بهترین شرکت ها در زمینه چاپ محسوب میشود تماس حاصل نمایید.

لیبل ها از پر کاربرد ترین ابزار ها و همچنین تجهیزات برای معرفی و یا حتی برای تبلیغ محصول و کالای  تولید شده در صنایع و کارخانجات هستند و از این رو شرکت هایی نیز بمنظور ارائه خدمات چاپ لیبل تاسیس شده اند که میتوانید با انتخاب این شرکت ها لیبل های مورد نیاز خود با هر سایز و ابعاد و هر طرح و رنگی را  از آنها سفارش دهید. یکی از مواردی که باعث شده تا در انتخاب شرکت های فعال در زمینه چاپ لیبل تاثیر زیادی داشته باشد هزینه ها و قیمت های چاپ هستند. مشتری با در نظر گرفتن هزینه ها شرکت مناسب را برای چاپ لیبل انتخاب میکند. اما هزینه چاپ لیبل به چه مواردی بستگی دارد؟ چاپ لیبل ها همانطور که گفته شد هزینه ای متفاوت دارد و عواملی وجود دارند که در این هزینه ها تاثیر دارند. یکی از عواملی که در هزینه چاپ لیبل ها بستگی دارد جنس لیبل میباشد. جنس لیبل تعیین کننده هزینه ان است و برخی از متریال هایی که در ساخت لیبل به کار گرفته میشوند از قیمت بالاتری برخوردار هستند. به طور مثال فلز گران قیمت ترین متریال در ساخت لیبل میباشد.

تیراژ یکی از عوامل مهم در هزینه چاپ لیبل ها

در ادامه و برای پاسخ به سوال هزینه چاپ لیبل به چه مواردی بستگی دارد باید به یک عامل مهم یعنی تیراژ لیبلها اشاره نمود. تیراژ لیبل ها تعیین کننده هزینه چاپ میباشد  و در صورتی که به لیبل در تیراژ بالا نیاز داشته باشید در نتیجه باید هزینه انرا نیز بپردازید. برخی از شرکت های تولید کننده تعداد کمی محصول را تولید میکنند که از این رو با خرید و سفارش تعداد کمی لیبل هزینه کمی را نیز بابت لیبل پرداخت میکنند. اما برخی از شرکت ها و مجموعه های تولید کننده وجود دارند که تعداد محصولات زیادی را در طول روز تولید میکنند که این شرکت ها باید هزینه زیادی را نیز بابت خرید لیبل بپردازند.

ابعاد لیبل از دیگر عوامل مهم در هزینه چاپ لیبل

یکی از عوامل در کنار دیکر عوامل که میتواند در هزینه چاپ لیبل تاثیر داشته باشد ابعاد آن است و هر چه ابعاد بزرگتری داشته باشد در نتیجه قیمت ها نیز افزایش خواهد یافت. برخی از محصولات وجود دارند که باید از لیبل هایی با ابعاد بزرگ برای آنها استفاده شود که این ابعاد در نتیجه قیمت لیبل ها را نیز افزایش خواهد داد. در این بین برخی از محصولات  نیز ابعاد کوچکی دارند که در این صورت هزینه ها برای خرید لیبل نیز کاهش خواهد یافت.

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :