چهارشنبه 13 اسفند 1399 در ساعت 8 : 54 دقیقه 09125704163 - 02133934182

روش های مختلف چاپ لیبل

10 / 10
از 1 کاربر
بازگشت به لیست مقالات » | یکشنبه 6 مهر 1399 در ساعت 11 : 46 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

شرکت خدمات چاپ سورن بهترین  و نوین ترین روش های چاپ را آن هم با بالاترین کیفیت ممکن برای مشتریان و صنایع  و تولیدی ها فراهم آوده است و میتوانید با انتخاب این شرکت علاوه بر چاپ لیبل با بالاترین کیفیت هزینه های خود را نیز تا حد زیادی بکاهید.

لیبل ها از ابزار های تبلیغاتی بسیار مناسبی هستند که با قیمت بسیار کم خود میتوانند در معرفی کالا و همچنین تبلیغ محصولات تولید شده در یک کارخانه و مجموعه کاملا مفید و موثر باشند و امروزه دیکر محصولی را نمیتوان یافت که از لیبل بر روی خود بر خوردار نباشد. لیبل ها به روش های مختلفی چاپ میشوند که در ادامه این مطلب قصد داریم تا با انواع روشها آشنا شویم. البته بیشتر از هر چیر قصد داریم تا روش های پر کاربرد را به شما بصورت مختصر توضیح دهیم. یکی از روش های پر کاربرد برای چاپ لیبل چاپ دیجیتالی میباشد که از روش های نوین برای چاپ میباشد. چاپ دیجیتال که توسط دستگاه های دیجیتالی انجام میشود کیفیت چاپ را تا حد زیادی افزایش میدهد و همچنین از سرعت بالایی نیز برخورار است.

چاپ دیجیتال یکی از روش های مختلف چاپ لیبل مناسب برای تیراژ کم

چاپ دیجیتالی برای لیبل مزیت های زیادی را بهمراه دارد که از جمله این مزیت ها میتوان به کیفیت بالای چاپ، کاهش چشمگیز مدت زمان مورد نیاز برای چاپ، چاپ بصورت سفارشی و کاملا اختصاصی، کیفیت گرافیکی بالا، امکان چاپ در رنگ های نا محدود و دیگر مزیت های بیشمار آنرا نام برد اما باید توجه داشته باشید که از این روش چاپ تنها در زمانی استفاده خواهد شد که تیراژ چاپ کم باشد. در مواقعی که نیاز زیادی به لیبل در تعداد بالا باشد از این روش چاپ استفاده نمیشود و تنها چاپخانه بنا به سفارش مشتری و در تیراژ پایین این روش چاپ را مورد استفاده قرار میدهد.

چاپ فلکسوگرافی از روش های مختلف چاپ لیبل و مناسب برای چاپ در تیراژ بالا

در بالا به روش چاپ دیجیتال لیبل اشاره شد که این موضوع را نیز یاد آور شدیم که چاپ دیجیتال با تمام ویژگی هایی که دارد تنها برای تیراژ پایین مناسب است و نمیتوان از این روش برای چاپ در تیراژ بالا استفاده نمود. اما یکی از روش های بسیار مناسب برای چاپ لیبل در تیراژ بالا چاپ فلکسوگرافی میباشد که برای چاپ در تیراژ بالا کاملا مناسب و ایده آل است و امروزه بیشتر از این روش برای چاپ لیبل استفاده میشود. بسیازی از صنایع و تولیدی ها که به تعداد زیادی لیبل برای محصولات خود نیاز دارند با این روش چاپ به خوبی آشنایی دارند و میدانند که اغلب چاپخانه ها از این روش برای چاپ لیبل در تعداد بالا استفاده می کنند.

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :