شنبه 29 شهریور 1399 در ساعت 13 : 5 دقیقه 09125704163 - 02133934182

روانشناسی در چاپ کارت ویزیت

10 / 10
از 1 کاربر
بازگشت به لیست مقالات » | ﺳﻪشنبه 8 مرداد 1398 در ساعت 12 : 28 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

این که شما با چاپ کارت ویزیت مشخصات کسب و کار و راه های تماس با خودتان را به خواننده منتقل می کنید ولی باید به این نکته توجه داشته باشید که تنها هدف شما این نیست. شما در مساحت کمی از کاغذ که در اختیار دارید باید شخصیت خود و کار خود را نیز به دریافت کننده با چاپ کارت ویزیت انتقال دهید. بنابراین با چاپ کارت ویزیت شما باید طراحی را به گونه ای انجام دهید تا با استفاده از جزئیات بتوانید قضاوت مثبتی را درباره خود و کسب و کار و برند خود برای در ذهن دریافت کننده کارت ویزیت ایجاد نمایید.  

برای این که بدانید برای چاپ کارت ویزیت چه نکاتی را برای اثرگذاری بیشتر باید رعایت کنید در ادامه با ما همراه باشید.

فونت در چاپ کارت ویزیت

یکی از نکاتی که در طراحی و تاثیرگذاری چاپ کارت ویزیت موثر می باشد نوع فونت در کارت ویزیت می باشد. دلیل اهمیت فونت در چاپ کارت ویزیت تاثیر گذاری بصری آن می باشد. شما بهتر است در انتخاب فونت از فونت هایی که عجیب هستند استفاده نکنید و برای چاپ کارت ویزیت بهتر است از نوعی فونت که خواندن آن ساده باشد استفاده نمایید. یکی دیگر از نکاتی که باید در انتخاب فونت برای چاپ کارت ویزیت در نظر بگیرید این است که از یک نوع فونت در طراحی کارت ویزیت استفاده نمایید و چنان چه از چند فونت به شکل همزمان استفاده نمایید طراحی شما با شکست مواجه خواهید شد.

استفاده از فضای سفید در چاپ کارت ویزیت

برای طراحی و چاپ کارت ویزیت باید فضای سفید درصد مناسبی را از کل طراحی شامل شود. نباید کل فضای کارت ویزیت را پر از طرح نوشته کنید بلکه باید فضایی را نیز خالی در نظر بگیرید تا بیننده با مشاهده آن دچار سردرگمی نشود.

استفاده از رنگ مناسب در چاپ کارت ویزیت

رنگ ها هر کدام دارای معنی و حسی مجزا می باشند و شما برای طراحی و چاپ کارت ویزیت باید درباره انواع رنگ ها و نوع تاثیرگذاری آن ها اطلاعات مناسبی داشته باشید.

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :