جمعه 3 بهمن 1399 در ساعت 12 : 28 دقیقه 09125704163 - 02133934182

درباره چاپ لیبل دیجیتال بیشتر بدانید

10 / 10
از 1 کاربر
بازگشت به لیست مقالات » | دوشنبه 20 مرداد 1399 در ساعت 17 : 6 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

اگر به کیفیت  چاپ لیبل  اهمیت زیادی میدهید و همچنین در کوتاه ترین زمان ممکن نیز به لیبل های خود نیاز دارید پیشنهاد میکنیم تا چاپ سورن یکی از مراکز چاپ بسیار معتبر و مجهز در کشور را انتخاب نمایید.

لیبل ها از گذشته تا کنون نقش بسیار مهمی در معرفی کالا و محصول تولید شده در یک مجموعه تولیدی دارند و برخی از آنها سایز بزرگ و برخی دیگر نیز کوچک سایز هستند که در هر صورت بهترین گزینه برای معرفی و همچنین به نمایش در آوردن اطلاعات و جزئیات محصول هستند. لیبل ها در انواع مختلفی تولید میشوند که بیشترین تفاوت آنها با یکدیگر مربوط به چاپ آنها میشود. چاپ لیبل ها از گذشته تاکنون دستخوش تغییرات زیادی بوده است و امروزه روش های نوینی برای چاپ ابداع شده است. یکی از نوین و جدیدترین روش های چاپ که توسط پرینترهای مخصوصی نیز انجام میشود چاپ دیجیتال میباشد. برای اینکه درباره چاپ لیبل دیجیتال بیشتر بدانید با ادامه مطلب همراه ما باشید تا اطلاعات مفیدی را در اختیار شما قرار دهیم. چاپ دیجیتال لیزری و چاپ دیجیتال جوهرافشان از دو روش پر کاربرد چاپ دیجیتال لیبل هستند و با پرینترهای متفاوتی نیز انجام میشوند. هر دو این روش ها با روش های چاپ معمولی متفاوت هستند.

تفاوت در سرعت و زمان و همچنین هزینه از جمله تفاوت های اصلی چاپ دیجیتال با معمولی

در صورتیکه به تعداد کمی لیبل نیاز داشته باشید بهترین روش برای چاپ روش چاپ دیجیتال لیبل میباشد. روش چاپ دیجتیال لیبل سرعت بالایی به نسبت روش های چاپ عادی دارد و همچنین نیروی انسانی کمتری را نیز برای چاپ نیاز خواهد داشت. سرعت بالا و به طبع بکارگیری از نیروی انسانی کمتر برای چاپ دیجیتال باعث میشود تا هزینه ها نیز به مراتب کاهش یابد و نیازی به استفاده از  پرسنل زیادی بمنظور چاپ وجود نخواهد داشت. همچنین افرادی که در کوتاه ترین زمان به لیبل های خود نیاز دارند میتوانند از این روش برای چاپ لیبل های خود بهره ببرند و نیازی به منتظر ماندن برای دریافت لیبل های چاپ شده خود نداشته باشند.

تفاوت در جنس و متریال از  تفاوت های چاپ دیجیتال لیبل با چاپ معمولی

در این مورد یعنی متریالی که برای چاپ دیجیتال لیبل مورد استفاده قرار میگیرد باید بگوییم که تفاوت چندانی از لحاظ متریال مورد استفاده برای چاپ میان روش دیجیتالی و همچنین روش معمولی وجود ندارد. هر دو روش  چاپ لیبل از برخی موارد مانند کاغذ های تحریر، کاغذ های مات و براق با یکدیگر مشترک هستند و تنها در برخی از موارد با یکدیگر متفاوت میباشند. مقوای ضخیم  و جعبه از جمله مواردی هستند که برای چاپ بر روی آنها از روش چاپ دیجیتال استفاده نمیشود  زیرا قالب های متفاوتی بدین منظور مورد استفاده قرار میگیرد.

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :