جمعه 3 بهمن 1399 در ساعت 12 : 20 دقیقه 09125704163 - 02133934182

از چاپ لیبل پشت چسب دار چه می دانید

10 / 10
از 1 کاربر
بازگشت به لیست مقالات » | دوشنبه 20 مرداد 1399 در ساعت 17 : 20 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

چاپ سورن را حرفه ای ها بخوبی میشناسند و میدانند که این مرکز از تجهیزات کاملا پیشرفته و مدرن برخوردار است و همچنین پرسنلی مجرب را در اختیار دارد که میتوانند چاپ بخصوص  چاپ لیبل  و لیبل های پشت چسبدار را با بالاترین کیفیت به انجام برسانند و همچنین هزینه ها و زمان مورد نیاز برای چاپ را نیز بکاهند.

لیبل ها که برای شناسنامه دار کردن محصول مورد استفاده قرار میگیرند انواع مختلفی دارند و امروزه لیبل هایی نیز با نام پشت چسبدار عرضه میشوند که مصارف مختلفی دارند. اما از از چاپ لیبل پشت چسب دار چه می دانید؟ در این مطلب قصد داریم تا مطالبی را در این باره در اختیار شما قرار دهیم تا بتوانید از این نوع لیبل اطلاعات مفیدی را بدست آورید و با آن اشنا شوید. لیبل های پشت چسب دار از جمله لیبل هایی هستند که یک طرف آنها چسبدار بوده و  میتوان آنها را بر روی سطوح مختلف به راحتی چسبانده و استفاده نمود.  چاپ لیبل پشت چسب دار‌ با پرینترها و تجهیزات مختلفی انجام میشود که طرح مورد نظر به وسیله پرینترهای مخصوص بر روی کاغذ اجرا  میشود.

مزایایی که با استفاده از لیبل پشت چسب دار ایجاد میشود

لیبل های پشت چسب دار از مزیت های زیادی برخوردار هستند که از جمله این مزیت ها باید به اجرای راحت لیبل بر روی سطح اشاره نمود. این لیبل ها در هنگام چاپ از خاصیت رها شوندگی برخوردار میشوند که این خاصیت رها شوندگی باعث میشود تا اجرای آن به راحتی انجام شده و نیازی به ابزار و یا تجهیزات خاصی برای اجرای آن وجود نداشته باشد. لیبل های پشت چسبدار دیگر مانند گذشته در طرح های ساده طراحی و تولید نمیشوند و امروزه در طرح های بسیار جذابی تولید و چاپ میشوند که این موضوع میتواند بازخورد بسیار بهتری را در فروش محصول به همراه داشته باشد. طرح های بسیار زیبایی از این نوع لیبل وجود دارد که این طرح ها هر یک بر اساس محصول تولید و چاپ میشوند و جلوه خاصی را برای آن پدید می آورند. لیبل های پشت چسبدار میتوانند امکان درج تاریخ و مشخصات ضروری یک محصول را  بوجود آورند و دیگر نیازی به در نظر گرفتن فضایی برای درج تاریخ و یا قیمت وجود نداشته باشد.

سهولت در انبارگردانی و چیدمان محصول از مزیت های لیبل پشت چسبدار

یکی از عمده مزیت هایی که با استفاده از لیبل های پشت چسبدار بوجود می آید سهولت در انبار گردانی و همچنین چیدمان محصولات میباشد. صنایع تولیدی میتوانند با استفاده از لیبل های پشت چسبدار بدون اینکه  نیازی به دیگر ابزارها برای نشان دار کردن محصول و یا درج اطلاعات بر روی آن باشد انبارگردانی را انجام دهند. لیبل های پشت چسبدار همانطور که در بالا نیز به آن اشاره شد به راحتی بر روی سطح اجرا میشوند و همچنین فضای کمی را نیز نیاز دارند که همین موضوع استفاده از آنها در جریان انبار گردانی را تا حد زیادی آسان میکند.

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :