شنبه 29 شهریور 1399 در ساعت 13 : 26 دقیقه 09125704163 - 02133934182

چاپ کاتالوگ فوری در تهران

10 / 10
از 1 کاربر
بازگشت به لیست مقالات » | ﺳﻪشنبه 24 دی 1398 در ساعت 14 : 25 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

یکی از ابزارهای بسیار مهم تبلیغاتی در عصر حاضر که تاثیر گذاری آن کاملا به اثبات رسیده است چاپ کاتالوگ میباشد. چاپ کاتالوگ میتواند این امکان را بوجود آورد تا کالایی که چندان شناخته شده نیست در سطح گسترده ای مورد توجه قرار گیرد و به طبع فروش آن نیز تا حد زیادی افزایش یابد. راه ها و روش های تبلیغاتی زیادی در کنار چاپ کاتالوگ وجود دارد اما این روش تبلیغاتی و معرفی کالا هزینه بسیار کمتری را برای تولید کنندگان و یا ارائه کنندگان خدمات در پی خواهد داشت. تهران یکی از شهرهایی محسوب میشود که بیشترین متقاضی چاپ کاتالوگ را به خود اختصاص داده است زیرا تراکم تولید کنندگان در این شهر به مراتب بسیار بیشتر از دیگر شهرها میباشد. چاپ کاتالوگ در تهران از خدمات ارائه شده توسط شرکت چاپ سورن است که در صورت نیاز میتوانید با کارشناسان مجموعه تماس حاصل کرده و شما نیز از این خدمات ارزنده بهره مند شوید. چاپ کاتالوگ فوری در تهران توسط این شرکت در کوتاه ترین زمان و با بالاترین کیفیت انجام خواهد شد.

چاپ کاتالوگ فوری با قیمت مناسب

یکی از مواردی که همواره مشتری بر روی آن تاکید بسیار زیادی قبل از سفارش چاپ کاتالوگ دارد قیمت و هزینه چاپ میباشد. چاپ کاتالوگ فوری با قیمت مناسب از شعارهای همیشگی شرکت چاپ سورن است و تمامی مشتریان این مجموعه نیز رضایت کاملی از قیمت های مناسب این شرکت داشته اند. توجه داشته باشید که عواملی وجود دارند که قیمت چاپ کاتالوگ را تحت تاثیر قرار میدهند و باید به این موارد توجه داشته باشید. یکی از موارد تاثیر گذار در قیمت ها مربوط به حجم کاری شما میشود. اگر به تعداد زیادی کاتالوگ نیاز داشته باشید در نتیجه باید هزینه بیشتری را در ازای حجم بالای سفارش خود بپردازید.  اگر طراحی محتوای به کار رفته در چاپ کاتالوگ و همچنین طراحی گرافیکی و لوگو را به چاپخانه واگذار کنید باید هزینه بیشتری در مقایسه با مواقعی که محتوای آماده ای را به چاپخانه ارائه میدهید، پرداخت نمایید.

به طور کلی چاپ کاتالوگ فوری به دلیل اینکه زمان بسیار کوتاه تر میشود از هزینه ای به مراتب بالاتری برخوردار است اما شرکت چاپ سورن برای اینکه بتواند رضایت مشتریان خود را جلب نماید قیمت ها را همچنان مناسب در نظر گرفته است و دیگر نیازی به پرداخت هزینه های زیادی نخواهید داشت. 

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :