شنبه 29 شهریور 1399 در ساعت 14 : 44 دقیقه 09125704163 - 02133934182

چاپ پاکت و مراحل انجام آن

10 / 10
از 1 کاربر
بازگشت به لیست مقالات » | دوشنبه 21 اسفند 1396 در ساعت 16 : 0 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

یک پاکت مناسب، نشان دهنده اعتبار شرکت یا اداره و سازمان می باشد. نوع طراحی و کیفیت چاپ نشان دهنده نوع ارائه خدمات شما می باشد و می تواند یکی از عوامل موثر در جلب توجه و اعتماد مشتری برای شما باشد یک پاکت نامه می تواند به عنوان یک وسیله تبلیغاتی و بازاریابی به حساب بیاید که دارای هزینه زیادی هم نمی باشد. یک پاکت شامل اطلاعات تماس، آدرس، آرم، لوگو و شعار تبلیغاتی سازمان، شرکت یا اداره می باشد. از جمله نکاتی که باید در طراحی و چاپ پاکت رعایت شود می توان به اصول طراحی که ساده و جذاب و حرفه ای آن اشاره کرد. همچنین رنگ بندی تخصصی پاکت از دیگر نکاتی است که باید در طراحی پاکت به آن توجه ویژه ای داشت.

شما با طراحی مناسب در چاپ پاکت می توانید قبل از اینکه مخاطب تان پاکت را باز کند او را با خلاقیت های خود تحت تاثیر قرار دهید و به مخاطب این حس را انتقال دهید که محصولات و خدمات شما نیز از کیفیت بالایی برخوردار می باشد. باید توجه کنید که طرح و نوع پاکت چاپ شده باید بر اساس نیازهای شما باشد. مراحل چاپ پاکت مانند چاپ ساک دستی از بریدن یک کاغذ و چسب زدن در آن و تا کردن برای شکل گرفتن پاکت انجام می شود. قبل از اینکه کار تا کردن پاکت را انجام دهید بهتر است کار چاپ را برروی آن انجام دهید زیرا اگر این کار پس از ساخته شدن پاکت انجام شود با محدودیت هایی روبرو خواهید شد.

پست پاکت شامل مقرراتی می شود که از آن جمله می توان به چاپ طرح در سمت چپ و بالای نامه انجام شود تا محل درج آدرس برای نوشتن در دسترس باشد و از نظر قوانین پستی دچار مشکل نشوید بنابراین مخصوصا اگر کار چاپ را قبل از ساخته شدن پاکت انجام می دهید باید به مکان هایی که باید خالی بماند توجه کنید. برروی پاکت نیز طراحی انجام نمی شود زیرا برای عملیات پستی مورد نیاز می باشد.

چاپ پاکت در انواع مختلفی موجود می باشد که عبارت است از چاپ پاکت نامه ملخی، چاپ پاکت نامه فانتزی، چاپ پاکت نامه اداری،چاپ پاکت نامه پستی که بر حسب نیاز می توانید یکی از آن ها را انتخاب کنید.

بعضی ها می خواهند پاکت را به شکل رنگی چاپ کنند که برای چاپ اینگونه پاکت ها باید به هارمونی رنگ ها به خوبی توجه شود. همچنین قبل از چاپ ساک دستی و پاکت باید در رابطه با رنگ متون و شکل ها مشورت کنید تا رنگ ها در هنگام چاپ دچار به هم ریختگی نشوند.

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :