جمعه 20 تير 1399 در ساعت 9 : 43 دقیقه 09125704163 - 02133934182

روش چاپ بروشور برندهای معروف

10 / 10
از 1 کاربر
بازگشت به لیست مقالات » | پنجشنبه 17 اسفند 1396 در ساعت 9 : 37 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

در مبحث طراحی بروشور و یا حتی چاپ بروشور و چاپ کاتالوگ نکات بسیار کلیدی و مهمی وجود دارد که دانستن آنها به شما کمک زیادی میکند تا بتوانید یک بروشور حرفه ای تر و خلاقانه تر به مشتریانتان ارائه دهید.

همانطور که میدانید برای طراحی یک بروشور مطرح و حرفه ای باید کار را به دست کاردان یعنی طراحان متخصص بروشور در این زمینه بسپارید اما یک روش دیگر هم وجود دارد که بتوانید بروشور بهتری داشته باشید و آن نکته ایده گرفتن از بروشورهای برندهای معروف است. برندهای معروف همیشه از بهترین طراحان و مشاوران در این زمینه مشورت میگیرند و کار را به دست متخصصین خبره می سپارند بنابراین اگر شما بتوانید از چاپ بروشور برندهای معروف ایده بگیرید و از خط مشی آن ها پیروی کنید چند قدم از رقبا جلوتر خواهید بود.

علت این امر را برایتان توضیح می دهیم. برندهای معروف همیشه در چاپ بروشور از کاغذهای بسیار شیک با جنس خوب و کیفیت عالی استفاده میکنند. علت این امر این است که زمانیکه مشتری بروشور شما را میبیند مطمئنا اگر از لحاظ کیفیت بالا باشد کالای شما را نیز با کیفیت قلمداد خواهد کرد. چرا که بروشور ویترین بیزینس شما در نگاه مشتری است. کیفیت بالای کاغذ درست است که در تعداد چاپ بالا هزینه ی بالایی را لازم دارد اما در طی چند ماه با جذب مشتریان قشر مرفه این هزینه ها به صورت چند برابر برای شما برخواهند گشت.

در زیر چند نکته برای طراحی و جاپ بروشور و طراحی کاتالوگ را مطرح میکنیم:

-         بهتر است طراحی و چاپ کاتالوگ و بروشور به دست متخصصین و طراحان خبره این حوزه صورت گیرد.

-         برای طراحی حتما با کسانی کار کنید که از روانشناسی رنگ ها سر در می آورند و میدانند برای بیزینس شما از چه رنگ هایی باید استفاده کنند تا بتوانید بهتر در ذهن مخاطبان بمانید و فراموش نشوید .

-         از کاغذ خوب  و با کیفیت بالا در چاپ کاتالوگ و چاپ بروشور استفاده کنید.

-         سعی کنید نسبت عکس به متن در چاپ کاتالوگ و چاپ بروشور بیشتر باشد چرا که در این حالت مخاطبان بیشتری جذب می شوند.

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :