جمعه 3 بهمن 1399 در ساعت 12 : 29 دقیقه 09125704163 - 02133934182

بررسی اهمیت چاپ لیبل در بسته بندی و فروش محصولات

10 / 10
از 1 کاربر
بازگشت به لیست مقالات » | دوشنبه 20 مرداد 1399 در ساعت 16 : 14 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

اگر به دنبال یک چاپخانه مجهز و مدرن هستید که امکان چاپ با بهترین کیفیت را برای شما فراهم آورد و همچنین با تعرفه های مناسب خود نیز هزینه های چاپ را نیز تا حد زیادی بکاهد پیشنهاد میکنیم تا چاپ سورن از معتبرترین مراکز چاپ در کشور را انتخاب نمایید.

لیبل ها به نوعی هویت و شناسنامه یک محصول محسوب میشوند و میتوانند اطلاعات کافی را که مشتری برای خرید نیاز دارد در اختیار او قرار دهند.  در این مطلب قصد داریم تا به بررسی اهمیت چاپ لیبل در بسته بندی و فروش محصولات بپردازیم پس در ادامه با ما همراه باشید. لیبل ها یکی از تاثیرگذار ترین و همچنین مهمترین عوامل در بسته بندی و به طبع فروش محصول هستند و کلیه تولید کنندگان و همچنین صنایعی که قصد دارند تا فروش بیشتری را تجربه کنند حتما باید از لیبل برای معرفی کالا و محصول خود استفاده کنند. اما سوال اینجاست که لیبل ها چگونه میتوانند در صنعت بسته بندی و فروش محصول تولید شده تاثیر گذار باشند؟ زمانی که شما قصد دارید تا محصولی را از یک فروشگاه خریداری نمایید ابتدا به اطلاعاتی نسبت به  آن نیاز دارید که شاید فروشنده این اطلاعات را در اختیار نداشته باشد. لیبل ها بهترین و میتوان کفت تنها ترین شناسنامه یک محصول محسوب میشوند و میتوانید با مشاهده و خواندن آنها به مشخصات محصول پی ببرید.

عدم تمایل خریدار به خرید محصولات بدون لیبل

بسیاری از مردم با توجه به اینکه چاپ لیبل را شناسنامه و اصالت محصول میدانند به خرید محصولاتی که هیچ لیبلی بر روی خود ندارند چندان تمایلی نشان نمیدهند و حتی برخی افراد از خرید این محصولات اجتناب میکنند. لیبل ها این باور را از زمان پیدایش خود ایجاد کرده اند که اصالت و هویت محصول هستند و مشتری نیز با این دید که لیبل از اهمیت زیادی برخوردار است از خرید محصولاتی بدون لیبل خودداری میکند. محصولاتی که هیچگونه لیبلی بر روی خود ندارند نمیتوانند اطلاعاتی را نیز در اختیار خریدار قرار دهند و مشتری نمیتواند تشخیص دهد که آیا محصول متناسب با نیاز او میباشد یا خیر. تصور کنید قصد خرید یک لباس را دارید که هیچگونه لیبل و اطلاعاتی بر روی آن درج نشده که با این اوصاف از خرید آن خودداری کرده و یا با تردید خرید خود را انجام خواهید داد.

لیبل ها از موثرترین عوامل در صادرات و فروش محصول به دیگر کشورها

شاید در داخل کشور بتوان محصولاتی که از لیبل برخوردار نیستند را بفروش رساند اما فکر میکنید در دیگر کشورها نیز اینگونه است؟ مطمئا اینگونه نیست و در کشور های دیگر امکان فروش محصول بدون لیبل وجود ندارد. صنایع و کارخانجاتی که سابقه صادرات و فروش محصولات خود به دیگر کشور ها را دارند به خوبی میدانند که محصول تولید شده آنها باید از لیبل برای ارائه اطلاعات به مشتری برخوردار باشد و عدم تعبیه لیبل بر روی محصول امکان فروش را برای آنها غیر ممکن خواهد کرد. قوانین سختگیرانه کشورها اجازه نمیدهد تا محصولی بدون لیبل بفروش برسد و ممکن است حتی یک تولید کننده نتواند محصول خود را از مرزهای کشور مقصد عبور داده و به دست مصرف کننده برساند.

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :